Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/seo/public_html/426.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/seo/public_html/426.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Bukiety kwiatowe w koszach 2016

Najpiękniejsze bukiety kwiatowe w koszu

Jeśli ktoś chce wręczyć naprawdę wyjątkowe kwiaty często decyduje się na bukiet w koszu. Wygląda on zawsze bardzo elegancko i imponująco. Oczywiście zazwyczaj wykonanie takiej kompozycji kwiatowej zleca się w kwiaciarni, gdzie specjaliści wiedzą jak to zrobić najlepiej.

Kosze z kwiatami mogą być naprawdę duże albo nieco mniejsze. Od tego zależy czy będzie to ozdoba florystyczna na stół czy raczej stanie gdzieś na podłodze i będzie przy okazji dekorować część ściany. Bukiety w koszu zamawia się, kiedy chcemy komuś podziękować za coś ważnego, na urodziny bliskiej osoby albo jakiś inny ważny jubileusz. Czasami również mężczyźni zabiegający o względy pięknej kobiety wysyłają kosze z kwiatami. Wtedy są to oczywiście czerwone róże. Jednak kompozycje kwiatowe w koszach można robić z przeróżnych kwiatów i roślin. Do wiosennej kompozycji można użyć tulipanów, żonkili, konwalii oraz żywo zielonych liści. Bardzo ładnie wyglądają słoneczniki w plecionym koszu. Do bardziej eleganckich bukietów wybiera się storczyki albo lilie.

Kompozycja florystyczna umieszczona w koszu powinna być gęsta i bujna. Dlatego oprócz kwiatów używa się sporo liści, ozdobnych traw i gałązek, wstążek, kokard oraz innych drobnych dodatków. Często również sam kosz ozdabia się wstążką. Można opleść nią rączkę, a potem jeszcze zrobić kokardę na środku. Jedni zamawiają bogato ozdabiane kosze, inni skromniejsze. Wszystko zależy od gustu osoby, która ma go otrzymać, jednak poniekąd również od tego, co się podoba osobie zamawiającej kosz z kwiatami. Nie zawsze poza tym takie kompozycje przeznaczone są na prezent. Mogą być zamawiane także jako dekoracja florystyczna na ślub, wesele czy inne okazje. Podczas ozdabiania kościoła przed ślubem, komunia albo chrzcinami ustawienie koszy jest dosyć wygodnym i szybkim sposobem na wprowadzenie wyjątkowej atmosfery. Podobnie zresztą jest w przypadku rożnych sal i restauracji, gdzie mają się odbywać specjalne przyjęcia. Wystarczy tylko zastanowić się jaki styl i kolorystyka będą najlepsze, a potem złożyć zamówienie w wybranej kwiaciarni.