Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/seo/public_html/426.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/seo/public_html/426.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Ślubne wiązanki oraz dekoracje samochodów, sal, stołów weselnych 2016

Wiązanki ślubne, dekoracje samochodów, sal, stołów weselnych

Przed każdym ślubem i weselem jest zawsze mnóstwo przygotowań. Oprócz tego, że panna i pan młody muszą naprawdę wyjątkowo wyglądać, trzeba także ozdobić kościół, salę weselną, a nawet samochód młodej pary.

Jeśli chodzi o udekorowanie kościoła przed ślubem dość często używa się do tego białych kwiatów, jednak nie jest to oczywiście obowiązujący kolor. Można ustalić wcześniej jakie kwiaty znajdą się w wiązance panny młodej i użyć tych samych do ozdobienia kościoła. Zwykle małe bukieciki umieszczone są przy każdej ławce, natomiast główne bukiety znajdują się przy ołtarzu. Mogą to być duże kosze kwiatów. Dekoruje się także krzesła i klęczniki państwa młodych. Bez względu na ilość i urok takich florystycznych ozdób nie powinny one jednak przyćmić wiązanki panny młodej. Często robiona jest ona z róż, lilii czy storczyków. Kwiaty są oczywiście pięknie przybrane liśćmi i ozdobnymi trawami. Dość wygodne rozwiązanie to bukiet w mikrofonie. Oznacza to, że łodygi są owinięte wybraną tkaniną, pasująca do sukni. Zwykle świadkowa ma skromniejszy bukiet, ale z takich samych kwiatów. Jeden z nich wędruje też do butonierki pana młodego.

Po zakończeniu ceremonii zaślubin młoda para przyjmuje życzenia od wszystkich gości i następnie wsiada do samochodu, który zawozi ją na wesele. Samochód również powinien być udekorowany w specjalny sposób. Najlepiej jest zamówić specjalne stroiki kwiatowe na przyssawkach, które można bez problemu zamontować na masce auta. Mogą być zrobione z żywych lub sztucznych kwiatów. Ta druga opcja wybierana jest zwłaszcza, kiedy w dniu ślubu spodziewany jest duży upał. Obecnie coraz rzadziej umieszcza się na masce parę weselną, ozdabia ona raczej tort. Sala weselna także może być ozdobiona prawdziwymi albo sztucznymi kwiatami. Poniekąd zależy to od tego czy będą one w wazonach, w wodzie czy na przykład naszyte na specjalnych szarfach opadających od sufitu w dół. Można ewentualnie zastanowić się nad oryginalnymi kompozycjami florystycznymi w szkle lub donicach, które robione są ze sztucznych i suszonych roślin, piasku, kamieni itp. Oczywiście bardzo ważne jest także odpowiednie udekorowanie stołów. Na każdym z nich powinien znaleźć się gustowny bukiecik lub stroik. Czasami obsypuje się całość samymi główkami kwiatów. Kwiaty, balony, bibuła itp. są używane także do dekorowania bram weselnych.